Centrala PHU Drewmet

biuro

Nasz adres: 

P.H.U. DrewMet W. Włodarski
 ul. Szkolna 18, 05-650 Chynów
 tel. / fax +48 48 661 48 49

Zakład produkcyjny:

Edwardów 24, 05-650 Chynów

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


Nasze biuro jest czynne w godzinach:
od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00; w soboty: od 9.00 do 13.00

Zapraszamy ! 

Czytaj więcej...

Ekologiczny surowiec

surowiec drzewnyDo produkcji naszych palet wykorzystujemy drewno kupowane w Lasach Państwowych. Dzięki temu mamy pewność, że nasz surowiec został pozyskany w zgodzie z naturą. Nasze produkty są wytwarzane z drewna pozyskanego zgodnie z zasadami FSC oraz PEFC.

Warto przy tej okazji podkreślić, że Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe w roku 2013 r otrzymały nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie ochrony przyrody - 2013 UNESCO Sultan Qaboos Prize for Environment Preservation.

Czytaj więcej...

Transport firmowy

nasz samochódPosiadamy własny transport samochodowy, zarówno towarowy - dostawa produktu do Klienta, jak i specjalistyczny - służący do przewozu surowca drzewnego. Dzięki temu jesteśmy niezależni od innych usługodawców, co pozwala lepiej organizować nasze procesy produkcyjne.

Posiadamy wymagane pozwolenia w zakresie recyklingu palet czy odpadu. W swojej ofercie proponujemy Państwu odbiór własnym transportem odpadu drewnianego. Każdy nasz klient otrzymuje Kartę Przekazania Odpadu ? a tym samym nasze działania są w pełni zgodne z wszelkimi przepisami o ochronie środowiska.

Dzięki nowoczesności i innowacyjności

ciąg dalszy artykułu ...

Robotyka w P.H.U. Drewmet

Firma PHU DrewMet funkcjonuje na rynku od roku 1995.robot Przez pierwsze dwa lata działalności ograniczała się do remontów i handlu używanymi pletami. Od roku 1997 rozpoczęliśmy własną produkcję palet

Jako licencjonowany producent specjalizujemy się w przede wszystkim w produkcji palet Epal i palet fitosanitarnych.

Produkcja palet jednorazowych, przemysłowych czy palet nietypowych stanowi duży udział w całkowitej produkcji. Asortyment produktów jest ciągle poszerzany zgodnie z życzeniem klientów i potrzebami rynku.

Czytaj więcej...